Zengin Standart Konfigürasyonlar + Seri Hidrolik Ünite

Rich Standard Configurations + Series Hydraulic Unit

Enerji tasarrufu hassas ve enerji tasarruflu servo gü. sistemi ile standart, çıkış tahrik sistemi, üretilen plastik parçaların gerçek ihtiyacına göre hassas bir şekilde değiştirilir, enerji israfını önler Üretilen plastik parçalara ve işlenen malzemeye bağlı olmakla birlikte, enerji tasarrufu % 30-80 ‘e ulaşabilmektedir.

Hassasiyet: Hassas dahili dişli pompalı hassas servo motor, hassas bir basınç sensörü aracılığıyla geri besleme ve yakın döngü kontrolü haline gelir, enjeksiyon tekrarlanabilirlik hassasiyeti% 3’e ulaşabilir, son derece gelişmiş ürün kalitesi.

Yüksek hız: Yüksek tepkili hidrolik devre, yüksek performanslı servo sistem, maksimum gü. çıkışına ulaşmak için yalnızca 0.05sn gerektirir, çevrim süresi önemli ölçüde kısaltılır, verimlilik büyük ölçüde iyileştirilir.

Su tasarrufu : Servo sistem için taşma ısıtması olmadan, çok daha az soğutma suyu gerekir.

Çevre koruma: Sessiz çalışan makine, düşük enerji tüketimi; ünlü marka hidrolik hortum, Almanya DIN standart contalı hidrolik boru bağlantısı, G vida dişi stili fiş, yağ kirliliğini önler.

Sabitlik: önlü markaların hidrolik tedarikçileri, hassas kontrol kuvveti, hidrolik sistemin hızı ve yönü işbirlikleri, makinenin hassasiyetini, dayanıklılığını ve sabitliğini sağlar.

Uygun: Sökülebilir yağ deposu, hidrolik devre bakımı için kolay, kendinden sızdırmaz emme filtresi, makul yerleştirilmiş hidrolik boru bağlantı parçaları ile bakım kolay ve rahat olacaktır.

Geleceğe hazırlıklı: Modüler tasarımlı hidrolik sistem, işlev yükseltmesi veya hidrolik sistemi güçlendirmesi fark etmeksizin, ayrılmış kurulum konumumuz ve alanımız bunu oldukça kolay bir hale getirecektir.